s

s

Rozmazani

O nas

Rozmazani to duet dwóch osobowości, które po powstaniu grupy zaczęły się mieszać, przenikać i tworzyć nowe podejście do muzyki. Ewolucja brzmienia widoczna jest wyraźnie w stylu muzycznym początkowych utworów oraz tych najnowszych.

O nas – pobierz kit

Dzieli nas 250km, łączy internet, pasja do muzyki, Logic Pro X oraz urządzenia do rejestracji dźwięku. Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami.  

Ewa, Woy – Rozmazani

Portret z nut, słowa z głowy, głowy w chmurach
Wyrażamy siebie przy pomocy muzyki
Słyszymy głosy, dźwięki, riffy
Palce nam się przyklejają do klawiszy, po strunach ślizgają
Cząstki na pierwszy rzut ucha niepasujące w całość nam się sklejają
Opisujemy świat dookoła poprzez akordy, nuty, harmonie
Tworzymy raz mniej raz bardziej zgodnie
Miksujemy co odczuwamy i doświadczamy
Dźwięki w taktach układamy
Muskamy, gładzimy, drażnimy, dopieszczamy
Skracamy, wydłużamy…
Uczucia w dźwiękach zaklinamy 

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH – SYNTHuzjazm ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych w maju. Składają się na nią utwory powstałe z muzycznych strzępków przesyłanych sobie wzajemnie na różne okazje: urodziny, pocieszenie w chorobie, na dobranoc, na dzień dobry.
Płytę zapowiadają utwory Nieznaczenie, L.O.V.E., Marudzę oraz Changing my mind, nagrany specjalnie na kompilację Poland has a task wydaną przez PHAT Bristol.